SEO

Pozycjonowanie jest szeregiem działań, których celem jest promocja strony internetowej w wyszukiwarkach; ujmując sprawę najprościej, chodzi o to, by na dane frazy nasza strona internetowa była znajdowana jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie jest rodzajem reklamy internetowej, a obejmuje ono odpowiednie przygotowanie strony pod pozycjonowanie i jej optymalizację, zgłoszenie jej do największych i najważniejszych wyszukiwarek, promowanie z wykorzystaniem katalogów i precli, zwiększenie Page Ranku strony i inne czynności, których celem jest osiągnięcie jak najwyższego miejsca w Google.

Pozycjonowanie jest wyceniane indywidualnie, należy jednak liczyć się z tym, że jego cena przewyższa koszty wykonania samej strony. Reklama taka powoduje jednak, że strona ma niewspółmiernie większą liczbę odwiedzających, co przekłada się na cały szereg innych korzyści.

Zajmuję się pozycjonowaniem stałym, to znaczy, że nie pobieram za nie opłat abonamentowych, a jednorazową opłatę. Szereg działań, jakie wykonuję przy pozycjonowanej stronie, doprowadza ją na stałe i wysokie miejsca w wyszukiwarkach na kilka/kilkanaście fraz, a pozycja takiej strony jest przez długi czas praktycznie niezmienna.