projektowanie stron

strony firmowe

Strona internetowastrona WWW to zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki elementów, prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej pod jednolitym adresem elektronicznym. Stanowi dokument udostępniany w Internecie przez serwer WWW. Po stronie użytkownika strona internetowa jest zwykle otwierana i wyświetlana za pomocą przeglądarki internetowej. Obecnie budowaniem stron zajmuje się webmaster, który w odróżnieniu od informatyka musi znać znacznie więcej języków zapisu stron: HTML, DHTML, PHP, FLASH, CSS i JavaScript. Strony internetowe wykorzystywane w celu prowadzenia działalności gospodarczej mają duże znaczenie dla wizerunku firmy, co może mieć wpływ na wynik ekonomiczny działalności rynkowej. Strony internetowe wykorzystują również obiekty multimedialne takie jak np. Adobe Flash, Microsoft Silverlight czy aplety Javy oraz dźwiękowe Midi, Wav, mp3.

<a href='http://karolina.augustynska.eu/' target='_blank' title='Karolina Augustyńska ART'>Karolina Augustyńska ART</a>

artystyczne strony www

Artystyczne strony internetowe to strona www jak sama nazwa mówi z sznytem artystycznym. Posiada dedykowany design i przeznaczona jest dla artystów, rzemieślników, twórców. Głównym celem strony jest wyróżnienie właśnie tą grafiką, tak aby od razu wizualizacja ukazywała o co chodzi w sposób wyszukany i nietuzinkowy. Strona artystyczna zachowuje wszystkie cech strony internetowej. Budowana być może również na silniku CMS /do własnoręcznej aktualizacji/. Jest to strona oparta przede wszystkim na grafice. 

blogi i sklepy

Blog to rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Blogi umożliwiają zazwyczaj archiwizację oraz kategoryzację i tagowanie wpisów, a także komentowanie notatek przez czytelników danego dziennika sieciowego. Ogół blogów traktowany jako medium komunikacyjne nosi nazwę blogosfery. W blogach najważniejszą funkcję komunikacyjną pełni tekst językowy, choć pojawiają się także materiały graficzne czy nagrania video. Sklep budowany jest na tych samych silnikach CMS co blog, jednak różni się od bloga ofertą sprzedażową.

strony hodowli kotów

Projektowanie stron internetowych /www/ dla hodowli kotów rasowych.

strony hodowli psów

Projektowanie stron internetowych /www/ dla hodowli psów rasowych.

kluby i stowarzyszenia

Projektowanie stron internetowych /www/ dla klubów i stowarzyszeń okołozwierzęcych.

weterynarze

Projektowanie stron internetowych /www/ dla weterynarzy.

hotele dla psów

Projektowanie stron internetowych /www/ dla hoteli dla psów.

cennik

UWAGA: Cennik nie stanowi oferty handlowej i jest orientacyjny, prosimy zatem tak go traktować.

Script logo